Krbové vložky

Základním předpokladem kvalitního krbu je vhodně zvolená krbová vložka. Díky našim dlouholetým zkušenostem společně vybereme nejlepší variantu pro Vámi požadovaný způsob vytápění.

Krby

Profesionální služby v oblasti výstavby krbů a krbových kamen s desetiletou tradicí.
Krbové vložky tvoří hlavní funkční část krbu a nabízí se v několika tvarových provedeních – rovné, panoramatické, oblé, rohové, třístranné, průhledné. 

Ty se dále liší funkčními parametry, kterými jsou účinnost spalování, oplach skla, přívod externího vzduchu a další. Výběr správné vložky pro požadovaný způsob vytápění je primární, proto Vám pomůžeme vybrat nejvhodnější variantu dle Vašich požadavků.
KONTAKT

Krbové vložky - Teplovodní

Krbové vložky s teplovodním výměníkem jsou v současné době stále oblíbenější a žádanější nejen u nás, ale i v zahraničí. 

Jejich výhodu je, že teplo uvolněné při topení v krbu s teplovodní krbovou vložku je možné pomocí zabudovaného výměníku předávat dále do topné soustavy ústředního vytápění a rozvádět tak teplo do celého domu.

Krbové vložky - Teplovzdušné

U vytápění teplovzdušnou vložkou, je způsob vytápění pomocí horkého vzduchu, který se ohřívá díky teplosměnné ploše vložky uvnitř obestavby a cirkuluje v prostoru díky fyzikálnímu jevu, kde teplý (lehčí) vzduch má tendenci stoupat vzhůru (výdechové mřížky) a studený se opět vrací spodní častí do krbu.
Navštivte naši kamennou prodejnu v Písku.
Pro pohodlnou prohlídku nabízených produktů je Vám k dispozici naše prodejna KRBY JB v Písku, kde Vás kvalifikovaná obsluha seznámí se všemi možnostmi realizace Vašich přání a požadavků.
KONTAKTUJTE NÁS
IČO: 76642097 DIČ: CZ 7612311685
© 2024 | KRBY JB | Vodňany. Všechna práva vyhrazena
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram