Prodej a výstavba krbů na klíč

Výstavba originálních krbů navržených dle Vašich přání a představ. Pracujeme pouze s kvalitními materiály a produkty osvědčených výrobců. Proto zaručujeme bezpečnost, dlouhodobou životnost a jedinečný design.

Krby na klíč

Dáváme Vám bezpočet možností, jak bude Váš vysněný krb vypadat.
Díky individuálnímu přístupu, široké nabídce krbových vložek a materiálu na jejich obestavbu, Vám nabízíme neomezené možnosti, jak bude Váš vysněný krb vypadat.

Vedle dokonalého designu krbu je důležitá především jeho samotná funkčnost a bezpečnost. Proto při navrhování krbu vybíráme takový materiál, který je vhodný a certifikovaný pro daný typ stavby. Chyba v této fázi může způsobit tragické následky, proto výstavba krbů náleží profesionálům. Můžete si však být jisti, že s krby od nás nebudete vy, ani Váš dům či chalupa, vystaveni nebezpečí.
KONTAKT
Krby na míru
Při návrhu krbu se nezaměřujeme pouze na jeho design, ale především na funkčnost a bezpečnost. Proto vybíráme komponenty a materiály, které jsou do Vašeho prostředí ideální.
Výběr materiálu
Vhodně zvolená krbová obestavba dokonale podtrhuje atmosféru Vašeho interiéru. Pracujeme s širokou nabídkou materiálů – mramor, žula, pískovec, keramika, dřevo (dub), různé typy obkladů, moderní obezdění za použití vhodných materiálů, sklo, nerez a jiné.

3D návrh krbů

Jak to probíhá

Konzultace na místě
Pro získání představy o technických a vizuálních parametrech Vás navštívíme přímo na místě budoucí stavby krbu.
3D návrh
Na základě osobní konzultace zhotovíme 3D návrh krbu spolu s cenovou nabídkou.
Realizace
Po schválení návrhu zajistíme krbovou vložku a stavební materiál. Ve stanovený čas pak přejdeme k samotné realizaci projektu.
Test
Po uvedení krbu do provozu provedeme topnou zkoušku a zaškolíme Vás, jak správně krb obsluhovat.
Navštivte naši kamennou prodejnu v Písku.
Pro pohodlnou prohlídku nabízených produktů je Vám k dispozici naše prodejna KRBY JB v Písku, kde Vás kvalifikovaná obsluha seznámí se všemi možnostmi realizace Vašich přání a požadavků.
KONTAKTUJTE NÁS
IČO: 76642097 DIČ: CZ 7612311685
© 2024 | KRBY JB | Vodňany. Všechna práva vyhrazena
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram